Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 26. listopadu?

Pořád je co dělat, i když si možná myslíte, že ne. Vyberou si všichni. Na co se tento týden nejvíc těšíte vy?

Literatura: Beseda s Ivou Pekárkovou

Iva Pekárková patří mezi naše nejoblíbenější spisovatelky. Nedávno také vydala novou knihu s názvem Třísky, která je jakýmsi románem s prvky investigativní žurnalistiky. Přijďte si o knize popovídat přímo s autorkou.

KDE: Sněmovní 7

KDY: pondělí 26. 11. od 19:00

 

Přednáška: Airbnb

Airbnb. Jedno z nejdiskutovanějších témat posledních let. Chcete i vy poskytovat svůj byt, apartmá, ateliér nebo dům ke krátkodobým pronájmům? Pak si tenhle seminář nenechte ujít. Dozvíte se na něm vše, co o Airbnb potřebujete vědět.

KDE: Anthill (kavárna)

KDY: úterý 27. 11. od 20:00

 

Vernisáž: James Cole/Květy zla

Legenda českého rapu. Tak se příká Jamesi Coleovi. Čte filosofické knihy, sleduje klasické a artové filmy a kromě toho taky vytváří surrealistické koláže. Speciální drinky, veganské pohoštění a multimediální prezentace jeho děl. To vše můžete od vernisáže čekat.

KDE: Vnitroblok

KDY: středa 28. 11. od 19:00

 

Festival: Czech Design Week podzim 2018

To nejzajímavější ze současného designu a umění na jednom místě! Přijďte se inspirovat a dozvědět se spoustu zajímavého. Součástí festivalu jsou i diskuze a přednášky.

KDE: Kongresové centrum Praha

KDY: 28. 11. – 2. 12.

 

Workshop: Výroba japonských vonných tyčinek

Také si doma rádi zapalujete vonné tyčinky? Naučte se je sami vyrábět a vytvořte si vlastní vůni. Kde? Na workshopu, na kterém se seznámíte s historií japonských vonných tyčinek i s jejich výrobou. Tyčinky si pak můžete nechat anebo je někomu darovat k Vánocům. Cena workshopu je 1200 Kč.

KDE: Plaská 14

KDY: čtvrtek 29. 11. od 19:00

 

Nakupování: Vánoční knižní bazar

Rádi si prohlížíte obrazové publikace? Chcete jimi někoho podarovat? Ne? Protože jsou moc drahé? Pak přijďte do Leica Gallery, kde se budou knihy prodávat s velkou slevou.

KDE: Leica Gallery Prague

KDY: pátek 30. 11. od 16:00

 

Vánoce: Rozsvícení vánočního stromu na Staroměstském náměstí

Je to tu! Někdo na to čeká celý rok, jiní se tohoto okamžiku bojí jako čert kříže. Jakmile se totiž rozsvítí vánoční strom na Staroměstském náměstí, víme, že předvánoční čas je tu.

KDE: Staroměstské náměstí

KDY: sobota 1. 12. od 16:30

 

Hudba: Support Lesbiens + Elis Mraz a další

Tenhle koncert se koná pro dobrou věc a je zadarmo. Dvojnásobný důvod přijít. Ale rozhodně neplatí pravidlo, že co je zadarmo, nestojí za nic. Vystoupí tu hvězdy české hudební scény a tak se rozhodně máte na co těšit. Jen doufejte, že se do klubu ještě vejdete.

KDE: Futurum Music Bar

KDY: neděle 2. 12. od 18:00

 

Foto: Petr Kučera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM