FilmLifestylePozvánky

Kde najdete ta nejlepší pražská letní kina?

Léto ještě zdaleka neskončilo a tak stále trvá i sezóna letňáků. Že jste ještě v žádném nebyli? Nebo byste rádi vyzkoušeli nějaký nový? Níže najdete seznam pražských letních kin, která stojí za to navštívit.


Letní kino Yellow Cinema

Ve Žlutých lázních jako už tradičně ani letos nechybí letňák. Funguje až do konce srpna a poblíž najdete stánky s pivem, míchanými drinky i menším či vydatnějším občerstvením.


Letní kino Zeď

Vstup do tohoto kina je zdarma, přispět ale můžete jakoukoliv částkou. Pořadatelé jistě ničím nepohrdnou. Aktuální kapacita se samozřejmě odvíjí od aktuálních vládních a hygienických nařízení. Toto kino také funguje až do konce srpna a některé promítané filmy zahrnují odborný úvod.


Letní kinobus

Dopravní podnik hlavního města Prahy také nezahálí. Pro obyvatele Prahy i okolí si připravil pojízdný autobus, který promítá až do 10. září. Vstupné je zdarma, ale jakýkoliv příspěvek je vítán, neboť veškerý výtěžek z letního kina půjde na dobročinné účely. Místa, na kterých autobus stojí, najdete na oficiálních stránkách dopravního podniku.


Letní kino v Klubovně

Až do konce září se každou středu po setmění Klubovna promění v promítací sál. Když bude špatné počasí, film se přesouvá na jiný den. Vstupné je 50 korun. Sledujte aktuální program.


Letní kino v Kasárnách Karlín

Má nezaměnitelnou atmosféru, a tak dost často bývá plno. Takže s nákupem vstupenek na vybraný film příliš neotálejte. V tamní kavárně mají i výbornou kávu. Promítá se každý čtvrtek a sobotu do 19. září. Vstupné činí 80 korun.


Letní kino na Pragovce

Každý čtvrtek až do 11. září se můžete přijít mrknout na film do industriální Pragovky. Promítají se filmy od studentů a absolventů pražské FAMU, snímky o umění a komedie. Promítání je zdarma.


Letní kino před Crossem

Legendární holešovický Cross Club promíná každoročně. A nevynechal ani letos. Filmy se pouští každou středu až do konce srpna. Za vstupné zaplatíte 100 korun.


Letní kino u Werichů

Do romantického prostředí u Čertovky se přijďte podívat na filmy Olga, Mallory anebo Hledání Vivian Maier.


Letní kino U Keplera

Až do září můžete zajít do kina na Praze 6, které je provizorně zřízeno v parku Maxe van der Stoela. Vstupené činí 80 korun a na místě si můžete koupit i občerstvení.


Radlická žije filmem

Radlická kulturní sportovna je nejen oblíbeným místem setkávání mladých lidí, ale také hudebním klubem a letním kinem. Najdete tu skvělé občerstvení, spoustu druhů nápojů a skvělou atmosféru.


Foto: Žluté lázně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM