LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 24. 10.? (víkendové tipy)

Padá na vás podzimní splín? Jděte do společnosti. Máte radost z toho, jak je na světě krásně? V tom případě také vyrazte ven a rozdávejte úsměvy všude okolo sebe. Je to potřeba. Ne každému podzim dokáže vykouzlit na tváři úsměv, natož snad dobrou náladu.


Divadlo / Sen noci svatojánské, jak se nám zdá

Dílo Williama Shakespeara jste na prknech Ypsilonky možná ještě neviděli. Je na čase to napravit, protože tahle shakespearovská komedie o lásce i nelásce se nikdy neomrzí.

KDE: Studio Ypsilon (Praha)
KDY: pátek 28. 10. od 19:30


Lifestyle / Den dýní

Zámek ve Žďáru nad Sázavou bude plný dýní. Neminou vás dýňohrátky, světélková dílna, spousta dobrot a dalších workshopů, které se vás naučí keramickému i truhlářskému řemeslu.

KDE: Žďár nad Sázavou
KDY: sobota 29. 10. od 10:00


Gastro / Día de los Muertos

Den mrtvých v Manifestu na Andělu bude jízda. Hrát bude živá hudba, necháte si pomalovat obličej od make-up artistky a jíst a pít se bude všechno mexické. Jak jinak, když Día de los Muertos je mexický svátek.

KDE: Manifesto Anděl (Praha)
KDY: sobota 29. 10. od 11:00


Lifestyle / Šperkařský festival

Trhy s rukodělnými výrobky, zejména zlatými, stříbrnými i bižu šperky, rozproudí výstaviště Floria v Kroměříži. Kromě toho si ale nakoupíte i spoustu svíček, papírenského zboží nebo hraček od šikovných českých tvůrců.

KDE: Výstaviště Floria (Kroměříž)
KDY: pátek 28. 10. – neděle 30. 10.


Lifestyle / Bazárek Druhá šance

Dejte věcem druhou šanci. Pořiďte si oblečení a doplňky z druhé ruky. Od 15:00 se pak můžete zúčastnit workshopu se stylistkou Petrou Kasalovou, který se bude věnovat udržitelnosti v módě.

KDE: U Jednoho stolu (Praha)
KDY: neděle 30. 10. od 11:00


Lifestyle / Halloween pro celou rodinu

Do Žlutých lázních dorazte i s těmi nejmenšími. Budou se dlabat a vyřezávat dýně, opečete si buřty, vyzkoušíte nějaké pouťové atrakce a poslechnete si živou hudbu.

KDE: Žluté lázně (Praha)
KDY: neděle 30. 10. od 14:00


Foto: Studio Ypsilon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM