DivadloPozvánky

Letní Letná nabídne to nejlepší z nového cirkusu

Osud letenského festivalu byl velmi nejistý, nakonec se ale v omezené neboli `light` podobě přeci jen koná a jeho návštěvníci rozhodně nebudou o nic ochuzeni.


Představení, při kterém se vám bude tajit dech

Jednou z nejočekávanějších hvězd letošního 17. ročníku je španělský soubor Voalá, který vystupoval už ve třiceti různých zemích po celém světě. Teď míří k nám s představením Voalá Station. Je nejen plné neuvěřitelných akrobatických kousků, při kterých budete tajit dech, ale také lásky, zpěvu a emocí.


Znovu po osmi letech

Dalším stěžejním představením tohoto ročníku bude L’âne & la carotte francouszkého souboru Galapiat Cirque, složený z absolventů prestižní francouzské cirkusové školy. Soubor už jednou v Česku byl a to před osmi lety. Sklidil obrovský úspěch a letos se nejspíš bude opakovat.


Česko nezůstává pozadu

Těšit se můžete rovněž na český soubor Cirk La Putyka s představením Kaleidoskope a také na společné představení Cirk La Putyka a Losers Cirque Company Be together – Buďme spolu. Mimo živá akrobatická představení se bude konat také premiéra dokumentu Provazochodkyně nad Prahou, který připomene originální zahájení Letní Letné z minulého roku.


Celý program najdete na oficiálních stránkách festivalu ZDE.

KDE: Letenské sady
KDY: úterý 18. 8. – úterý 25. 8.


Foto: Cirk La Putyka, Jiří Šeda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM