LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 15. 11.? (víkendové tipy)

Startují vánoční trhy a to znamená jediné, že Vánoce už klepou na dveře. Uklízení, pečení, nakupování dárků… Stresuje vás to? A ke všemu počet nakažených novým typem koronaviru roste. Tak dost. Pesimismus stranou. Jak přijít na jiné myšlenky? Jedině tak, že se zabavíte něčím smysluplným. Třeba kulturou.


Divadlo / Noc divadel

Třetí listopadová sobota již tradičně patří noci divadel. Těšte se na rozhovory, workshopy, hudební představení i online přenosy. Pro diváky si připravilo program na sedmdesát divadel po celém Česku, tak toho využijte a jděte se podívat do toho vašeho oblíbeného.

KDE: celá ČR
KDY: sobota 20. 11.


Gastro / Beaujolais Nouveau pod pražskou Eiffelovkou

Vyšplhejte se až pod Petřínskou rozhlednu a ochutnejte lehká ovocná vína Beaujolais Nouveau nebo kohouta na víně.

KDE: Atelier Petřín (Praha)
KDY: do neděle 21. 11.


Film / Malé oči

Dětský filmový festival je tu. Letošní podtitul zní „Čáry, kouzla, magie“. Přestože Halloween už máme za sebou, není na škodu si ho připomenout skrz filmové plátno. Vezměte své děti nebo sourozence na snímky Můj soused Totoro, Nekonečný příběh, Hvězdný prach nebo Dívka na koštěti.

KDE: Bio Oko, kino Aero, Aeroškola Letná (Praha)
KDY: sobota 20. 11. – neděle 21. 11.


Gastro / Vepřobraní na Náplavce

Jelito, prejt, tlačenka, prdelačka, ovar, selátko na rožni, škvarky. Máte hlad? Dorazte na smíchovskou náplavku a dejte si něco pořádného k jídlu, pití a domů si odneste třeba frgál.

KDE: Smíchovská náplavka (Praha)
KDY: sobota 20. 11. od 10:00


Hudba / Prago Union

Prago Union vydávají v pořadí už sedmé album, tentokrát s názvem Made in Strašnice. A už v sobotu 20. listopadu ho představí v brněnském Kabinetu MÚZ.

KDE: Kabinet MÚZ (Brno
KDY: sobota 20. 11. od 20:00


Film / Týden ukrajinského filmu

Až do pondělí můžete navštívit kino Atlas v rámci přehlídky ukrajinských filmů, které zabodovaly na mezinárodních festivalech. Mezi nejoceňovanější filmy patří Vítězná skvadra, Bajkonur, Čerkasy či Vniknutí.

KDE: kino Atlas (Praha)
KDY: do pondělí 22. 11.


Lifestyle / Žižkovský blešák

Sháníte dárky na Vánoce? Přijďte si ulovit pár originálních kousků do klubu Storm na pražském Žižkově. Vstup je zdarma a o občerstvení bude také postaráno.

KDE: Storm Club Prague
KDY: neděle 21. 11. od 12:00


Foto: Noc divadel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM