LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 21. 6.? (víkendové tipy)

Zůstáváte na víkend ve městě nebo se chystáte do přírody užít si trochu klidu? Pokud ještě žádný plán nemáte, nechte se inspirovat našimi tipy.


Hudba / United Islands of Prague

Na Kampě, Střeleckém ostrově a Janáčkově nábřeží se uskuteční další ročník hudebního festivalu, který miluje celá Praha. Na několika stageích vystoupí v odpoledních i večerních hodinách zahraniční i domácí interpreti a kapely. Kromě toho se můžete těšit na zajímavé přednášky, workshopy, brunch i jógu. Na festivalu si každý přijde na své.

KDE: Praha – Kampa, Střelecký ostrov, Janáčkovo nábřeží
KDY: pátek 25. 6. – sobota 26. 6.


Design / Kytkobraní

Po roce se zahrádka Atria na pražském Žižkově otvírá všem rostlinám, nejenom pokojovkám, ale taky balkónovkám, rajčatům i vázaným kyticím. Součástí sousedského festivalu budou i zajímavé diskuze a květinový swap. Dobré jídlo a pití vás samozřejmě také neminou.

KDE: Atrium na Žižkově
KDY: sobota 26. 6. od 13:00


Architektura / Pražská Paříž ve Vršovicích

Možná jste ve Vršovicích už párkrát byli, možná tu dokonce bydlíte, ale nikdy jste si nevšimli toho, jaké architektonické skvosty tato čtvrť skýtá. Kromě Paříže se ale můžete těšit i na Washington nebo Chicago. Prohlédnete si stavby architekta Osvalda Polívky a jeho současníků i funkcionalistické kostely. Za vstupenku zaplatíte 250 korun.

KDE: Praha – zastávka Na Míčánkách
KDY: sobota 26. 6. od 13:30


Gastro / Ginfest by Barlife 2021

Všichni milovníci kvalitního ginu a míchaných drinků se mohou v sobotu vypravit do obchodního domu Máj na Národní třídě, kde se budou konat soutěže, workshopy i semináře. Vstupenku pořídíte za 350 korun.

KDE: OD Máj, 4. patro
KDY: sobota 26. 6. od 13:00


Divadlo / Opening

Nový divadelní prostor Azyl78 přivítá prvního zahraničního hosta, berlínský soubor Analog the Company, který v Praze představí svou novinku Opening. Dechberoucí akrobatické kousky ani humor chybět nebudou.

KDE: Azyl78
KDY: sobota 26. 6. od 19:30


Foto: Barlife

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM