LifestylePozvánkySpolečnost

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 20. 6.? (víkendové tipy)

Teploty stoupají do nebes a každý se potřebuje aspoň trochu zchladit. Takže buď můžete skočit do bazénu nebo rybníka, nebo se půjdete zchladit dobrým pivem či jiným nápojem na nějakou zajímavou akci. Co si vyberete, je vás. Naším úkolem je jen inspirovat 🙂


Literatura / 15. ročník komiksové akce CRWECON

Holešovický Cross Club hostí komiksový festival, který navštíví významné komiksové osobnosti a autoři, představí novinky, nabídne přednášky a mnoho dalšího.

KDE: Cross Club (Praha)
KDY: sobota 25. 6. od 9:00


Gastro / GinFest

V pražské Galerii Villa Pellé proběhne šestý ročník Ginfestu. Ten nabídne nejenom to nejlepší ze světa ginu, semináře a workshopy, ale také degustace a projekci filmu Gin: The Movie.

KDE: Galerie Villa Pellé (Praha)
KDY: sobota 25. 6. od 12:00


Umění / 6. bienále mezinárodního festivalu NODO

Tuto sobotu začíná v Ostravě festival NODO, který přinese tvorbu více než stovky hudebníků a tvůrců z dvanácti zemí Evropy a USA. Během festivalu zazní v českých i světových premiérách osm oper a hudebně-divadelních inscenací.

KDE: Ostrava – různá místa
KDY: sobota 25. 6. – čtvrtek 30. 6.


Gastro / Mnichovický food festival

Kuchařská show, degustace netradičních pokrmů, živá hudba a bohatý program pro děti. To je Mnichovický food festival, který vás zabaví na celé odpoledne i večer.

KDE: Mnichovice
KDY: sobota 25. 6. od 10:00


Gastro / Prague Ice Cream Festival

Kdy jindy jít na zmrzlinový festival než v tom největším horku? Přijďte se zchladit zajímavými druhy zmrzlin, zúčastnit se workshopů a děti zabavte v dětské zóně třeba malováním na obličej.

KDE: Výstaviště Praha
KDY: neděle 26. 6. od 10:00


Umění / Křest katalogu Galerie 3Kurátorek – Invalidovna 2020

Platforma 3Kurátorky má za cíl spojovat umělce s veřejností, zaplňovat galerie kvalitním uměním a zpestřovat kulturní život. Nyní vydává katalog, které mapuje její dvouleté působení v karlínské Invalidovně. Přijďte to oslavit se 3Kurátorkami.

KDE: Invalidovna (Praha)
KDY: neděle 26. 6. od 17:00


Foto: GinFest, 2media.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM