Pozvánky

Neseď doma a jdi ven. Kam v týdnu od 25. března?

Nikdy není na škodu se něco nového dozvědět a tento týden budete mít příležitostí víc než dost. A ke konci týdne si můžete za odměnu něco hezkého pořídit.

 

Diskuze / Co investigativní žurnalistika dokáže a co ne

Každoroční setkání s držiteli Ceny Ferdinanda Peroutky nás tentokrát zavede do oblasti takzvané pátrací žurnalistiky. Jaké jsou dnes možnosti psát investigativně? Je lepší psát pro malý, nezávislý projekt nebo se držet velkých vydavatelství? A jakou roli ve všem hraje politika? Pozvání do diskuze přijali Jaroslav Kmenta z magazínu Reportér a Ondřej Kundra z týdeníku Respekt.

KDE: Knihovna Václava Havla

KDY: úterý 26. 3. od 19:00

 

Vzdělávání / Noc vzdělávání

Poznejte Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy jinak. Na jeden večer ji oživí přednášky, workshopy i úniková hra. Hlavními tématy diskuzí budou stereotypy ve výuce a mediální gramotnost.

KDE: Pedagogická fakulta Univerzita Karlovy

KDY: středa 27. 3. od 18:00

 

Cestování / Ladislav Zibura: Co se mi na cestách nepovedlo

Oblíbený cestovatel se na přednášce podělí o všechny překážky, které ho na cestách potkaly, ale nikdy neodradily. A že jich nebylo málo!

KDE: kino Bio Oko

KDY: čtvrtek 28. 3. od 20:00

 

Hudba / Balkan Bashavel

Balkánská energická hudba a její rytmy se neomrzí nikdy. Proto je skoro vždycky vyprodáno. Teď ale ještě pár lístků zbývá. Nepromarněte svou šanci a vyrazte na koncert, kde uslyšíte směs reggae, gypsy a world music a samozřejmě balkan beats. Těšte se na trio Malalata + Circus Problem + Lazarus Soundsystem. 

KDE: Tresor Club

KDY: pátek 29. 3. od 21:00

 

Vzdělávání / Event Fest 2019

Všichni, kteří se zajímají o marketing, by měli zbystřit. Koná se další z konferencí, která vám může rozšířit obzory. Její součástí jsou diskuze nejen s evropskými profesionály, ale i těmi českými. Dozvíte se vše, co potřebujete vědět o event marketingu. Setkáte se se zajímavými lidmi, načerpáte inspiraci a nahlédnete i do nejnovějších trendů v oblasti event marketingu.

KDE: Pragovka

KDY: sobota 30. 3. od 09:00

 

Nakupování / Dyzajn market jaro 2019

Na tohle se těšíme snad všichni. Přehlídka toho nejlepšího nejen od českých designérů. Vlastnoručně vyrobené módní doplňky, oblečení, sešity, diáře, porcelán, hračky, dobré jídlo a pití. Hlavně si doma nezapomeňte peněženku.

KDE: Náměstí Václava Havla

KDY: sobota 30. a neděle 31. 3. od 10:00

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM