Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 28. října? (víkendové tipy)

O tomto víkendu se nudit nebudete. Připravte si masky, ruce a nastartujte své chuťové buňky.


Literatura / Křest a autogramiáda knihy Devadesátky

Vzpomínáte si na pořad Volejte řediteli? Taky jste nakupovali zmrzlinu u Family Frostu? Sledovali jste Beverly Hills? To všechno byly naše devadesátky. A teď se bude křtít i stejnojmenná kniha autorky Johany Fundové.

KDE: CAMP
KDY: pátek 1. 11. od 18:00


Film / Aussie & Kiwi Film Fest

V pražských kinech Lucerna, Ponrepo a Atlas ode dneška až do příští středy probíhá festival filmů z Austrálie a Nového Zélandu. Dnes celý festival zahájí komediální drama Dámy v černém a vystoupení aboriginské zpěvačky Jessie Lloydové.

KDE: Kino Lucerna
KDY: pátek 1. 11. od 20:00


Veletrh / Cannafest 2019

Mezinárodní veletrh konopí slaví 10. výročí. Představí se tu kolem 300 vystavovatelů z více než 25 zemí. Seznámíte se se vším, co souvisí s pěstováním konopí a také si budete moct zakoupit semena nebo si vybrat z nepřeberného množství vaporizérů.

KDE: PVA Expo Praha Letňany
KDY: pátek 1. 11. – neděle 3. 11.


Party / Bloody Sexy Hallweekend

Pyšní se titulem nejdrzejší halloweenská party ve střední Evropě. Uvidíte šokující kostýmy i neotřelé dekorace. Můžete se také zúčastnit soutěže o nejlepší kostým. Vítěze čeká peněžitá výhra.

KDE: SaSaZu
KDY: pátek 1. 11. a sobota 2. 11.


Film / Kino Brasil

Festival brazilského filmu můžete navštívit v letenském kině Bio Oko. Doporučujeme zhlédnout filmy Sůl Země a Bacurau.

KDE: Bio Oko
KDY: do neděle 3. 11.


Food / Chilli Fest na Jižáku

Je tu akce pro všechny milovníky pálivých jídel! Všechny možné druhy chilli ani soutěže v jejich pojídání chybět nebudou. Tady vám zima rozhodně nebude.

KDE: Music Club Jižák
KDY: sobota 2. 11. od 18:00


Design / Výroba cestovního deníku

Používáte cestovní deník? Rádi si děláte zápisky z cest, abyste měli za pár let se svými dětmi či vnoučaty na co vzpomínat? Přijďte si jeden vyrobit do dílny Reformát na Letnou. Tohle studio je svou tvorbou naprosto výjimečné a jejich výrobky vás zaujmou na první pohled. Udělejte si hezké odpoledne a přijďte si zatvořit a pokochat papírenskými produkty.

KDE: Reformát
KDY: sobota 2. 11. od 13:00


Umění / Frame Prague Comics Art Festival

To nejaktuálnější z komiksové a ilustrační tvorby uvidíte právě zde. Jaké nové knihy vyšly samonákladem? Prostory Ústřední knihovny zaplní téměř třicítka nakladatelů z celého světa.

KDE: Ústřední knihovna (Mariánské nám.)
KDY: sobota 2. 11. – neděle 3. 11.


Divadlo / Don Quijote

Brněnské Divadlo Husa na provázku 25. října představilo premiéru Don Quijote, inscenaci na motivy románu Miguela de Cervantese Důmyslný rytíř don Quijote de la Mancha. Režie se ujal jeden z nejoceňovanějších českých divadelníků Jan Mikulášek. A už brzy se dočká premiéry i Praha v Divadle Archa.

KDE: Divadlo Archa
KDY: sobota 2. 11.


Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM