Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 3. prosince?

Vánoce se blíží, ale vy byste na ně raději zapomněli? Běžte se odreagovat. Kam? Třeba do kina na anti-vánoční filmy, u kterých se budete válet smíchy.

Stand-up: Hugleikur Dagsson: Comedy in English

Všichni příznivci stand-upů pozor! Dneska nesmíte chybět ve Světozoru. Vystoupí tu totiž islandský kreslíř a skutečný mistr černého humoru Hugleikur Dagsson. A co je na tom nejlepší? Že pár vstupenek ještě k dispozici je, ale moc dlouho neváhejte. Tenhle chlápek je totiž hodně oblíbený i v našich končinách. Upozorňuji, že celé vystoupení je v angličtině.

KDE: kino Světozor

KDY: pondělí 3. 12. od 20:30

 

Hudba: Adam Mišík s kapelou + hosté

Palác Akropolis přivítá zpěváka a herce Adama Mišíka. Popově taneční songy ale rozhodně nezaujmou jenom náctileté. Na koncertě rovněž zazní rap a hip hop v podání Renneho Danga a Senseye a trochu jazzu a funky od Double-Deckers.

KDE: Palác Akropolis

KDY: úterý 4. 12. od 18:30

 

Film: iShorts – Jak přežít Vánoce

Máte depku z blížících se Vánoc? Lezou vám krkem koledy, výzdoba a shánění dárků? Přijďte se do kina pobavit nad anti-vánočními krátkými filmy. Třeba se pak začnete na Vánoce dívat s nadhledem a bez zbytečného stresu.

KDE: kino Bio Oko

KDY: středa 5. 12. od 20:30

 

Knižní křest: Pokojovky křtí knihu!

Rádi pěstujete pokojové květiny? Pak by vám kniha Pokojovky neměla uniknout. Dozvíte se vše, co k jejich pěstování potřebujete vědět. A ještě se seznámíte s jejími autorkami.

KDE: Kasárna Karlín

KDY: čtvrtek 6. 12. od 17:00

 

Workshop: Ponožky bez domova

Rádi pletete a pomáháte druhým? Přijďte uplést teplé ponožky a darujete je Armádě spásy. Že neumíte plést? Nevadí, tady vás to naučí. A kromě toho se naučíte i háčkovat. Možná že pak stihnete někomu něco vyrobit i pod stromeček.

KDE: Studio Hrdinů

KDY: pátek 7. 12. od 13:00

 

Festival: Knihex 8 ½

Malá, avšak kvalitní nakladatelství nabízejí široký výběr knih, z nichž si vyberou čtenáři všech věkových kategorií. Knihex ale není jen o nakladatelích, součástí jsou i autorská čtení, workshopy, odpočinkové zóny a program pro děti.

KDE: Studio ALTA

KDY: sobota 8. 12. – neděle 9. 12.

 

Bazar: Zimní blešák ve fabrice

Sháníte dárky na poslední chvíli? Nebo vám doma přebývá něco, čeho byste se rádi zbavili? Přijďte na poslední bazárek letošního roku. Knihy, desky, cédéčka, oblečení, zkrátka přineste všechno, co už doma mít nechcete a co je v zachovalém stavu.

KDE: MeetFactory

KDY: neděle 9. 12. od 12:00

Foto: Petr Kučera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM