Lifestyle

TOP 6 diářů pro rok 2019

Dobrovolně se přiznávám, že diáře si vybírám už v polovině léta. Je to pro mě tak náročný a zdlouhavý proces, že zkrátka nemůžu moc otálet. Problém je, že každý rok stejně začínám se dvěma diáři a až na konci března se ukáže, který budu používat po zbytek roku. Ale jinak jsem relativně normální. A moji favoriti pro příští rok?

Voala

Tohle designové studio každoročně přijde s diáři, které musí potěšit nejen grafikovo oko. Diáře bývají minimalistické, praktické a co hlavně – přehledné. Letos jsem používala diář s plastovým obalem. Problém byl ovšem v tom, že plast se začal během dvou měsíců používání rozpadat a nyní už je úplně nefunkční. Tudíž ztrácí smysl si diář v plastu kupovat, ke všemu, když plasty už moc nefrčí. Ale můžete si koupit klasický papírový, bez přebalu, ale s pevnějšími deskami. Stejně je hezčí. A dokonce má i několik barevných variant, takže jestli neholdujete klasické černé, nevadí.

Papelote

Další úžasnou práci s papírem má na svědomí Papelote. Jejich série Vega nemá chybu! Dominantou diáře ale nejsou papírové desky, jak bychom mohli od Papelote čekat, ale desky z veganské kůže. Diáři nechybí záložka ani gumička, která drží desky hezky pohromadě. Moje srdce plesá.

Papírie

Nevím, jestli tuhle firmu znáte, ale na Fler.cz je hodně oblíbená. Deníky a diáře s deskami z pravé hovězí kůže a renesanční vazbou nadchnou všechny nadšence dob dávno minulých. Kvalitní papír, který nepropustí ani tuš, je samozřejmostí. Papírie vám ráda sváže i nějaký originální kus přesně podle vašich představ.

Jógový diář Yogaday

Cvičíte jógu? Nebo byste chtěli? Sáhněte po krásném nedatovaném diáři značky Yogaday. Diář je vyroben z ekologicky šetrného papíru a jeho součástí je i ručně vyráběná záložka. Balen je do lněného sáčku, který z diáře dělá už v podstatě hotový dárek. A co je nejdůležitější? Bude vás motivovat praktikovat jógu každý den!

Měsíční diář – Květy

Nejste zvyklí používat diář a přesto si sem tam potřebujete něco důležitého poznamenat? Mrkněte na stránky Váš kreativní svět. Měsíční diář 2019 – Květy je plánovačem, který se vejde i do malé kabelky a každého na první pohled zaujme svým designem. Na stránkách však najdete diářů mnohem víc. A těch doplňků k nim!

Doller

Trpíte prokrastinací? Ztrácíte se v množství úkolů a povinností, které na vás den co den čekají? Máte velké sny a plány a stále se k nim ne a ne přiblížit? Doller je ten pravý diář pro vás. Díky němu si konečně ve všem uděláte pořádek. A donutí vás stanovené úkoly a cíle skutečně plnit, protože když je nesplníte, Doller vám bude pravidelně připomínat, že jste se zase nikam neposunuli, nebo naopak, že konečně děláte pokroky.

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM