Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 8. října?

Přehled kulturních a jiných společenských akcí na další týden je tu! Najdete se tu něco přímo pro vás? To nejlepší z nadcházejícího týdne máte právě před sebou. Víte o nějaké další zajímavé akci? Napište mi to J

Divadlo: Automatický odstřelovač v rámci Festivalu 4+4 dny v pohybu

Mezi uměním a válkou. Jak se válka proměňuje v čase? A jaký je rozdíl mezi hrdinou a zbabělcem? Existuje vůbec nějaký? Divadlo spojené s tancem v této inscenaci slibuje nezapomenutelnou podívanou.

Kde: Divadlo Archa

Kdy: pondělí 8. 10. od 20:00

 

Knižní křest: MissAmeriKa

Performerka Miřenka Čechová si zamilovala New York. A tak se o něm rozhodla napsat nebo spíše vytvořit knihu, tedy ne přímo o něm, ale o ženské postavě Mckenzie Tomski, která ztělesňuje to, co má autorka ráda. Kniha je uměleckým skvostem, který kloubí literaturu s fotografií a komiksem.

Kde: Palác Akropolis

Kdy: úterý 9. 10. od 20:00

 

Vzdělávání: Jak na reklamu na Facebooku?

Prodáváte službu nebo produkt a chcete získat víc potenciálních zákazníků? Víte, jak správně zacílit, aby vynaložené peníze za reklamu nepřišly vniveč? Tenhle workshop by se vám mohl zamlouvat.

Kde: Prostor 8

Kdy: středa 10. 10. od 13:00

 

Show: SIGNAL festival 2018

A je to tady. Zase po roce. Světelné show po celé Praze. Vždy po setmění. Za mě je už několik let po sobě suverénně nejlepší ta na náměstí Míru. Za vidění ale stojí i 3D videomapping na Tyršově domě. Tam se ovšem vybírá vstupné, za které dostanete 3D brýle.

Kde: celá Praha

Kdy: 11. – 14. 10.

 

Hudba: Jazzový večer s Brazilcem Adrianem Trindadem

Jazzu není nikdy dost. Jestli máte rádi ten svižný, brazilský, pak si v pátek zajděte do Reduty, kde vystoupí známý Adriano Trindade.

Kde: Reduta Jazz Club

Kdy: pátek 12. 10.

 

Gastronomie: Food Truck Show

Všechno, co má dvě, tři nebo čtyři kola a prodává něco dobrého k jídlu a pití, se sjede na pražskou Náplavku, aby pohostilo její návštěvníky. Budou tu food trucky z Belgie, Maďarska, Slovenska nebo Polska a rozhodně se tu nebudou podávat jenom burgery a pivo. Jako kulturní doprovod vystoupí a něco vytvoří street artisté zabývající se graffiti.

Kde: Smíchovská náplavka

Kdy: sobota 13. 10. od 10:00

 

Film: Festival bollywoodského filmu

Indická kinematografie v celé své kráse. Jihoasijské filmy dokážou rozplakat, rozesmát, naštvat, rozveselit i potěšit. Bollywoodské snímky dokázaly uchvátit celý svět. Určitě si mezi letošními snímky i vy najdete ten svůj.

Kde: Kino Světozor

Kdy: 10. – 14. 10.

 

Foto: archiv

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM