FestivalyPozvánky

Signal Festival bude větší než kdy jindy

Říjen už tradičně patří festivalu světla a digitální kultury. A letos tomu samozřejmě nebude jinak. Signal Festival se blíží a opět proběhne na několika místech v Praze a také v satelitních zónách na Bořislavce, v Letenských sadech a v Rustonce.


4 dny, 7 pražských lokací a celkem 20 instalací

Už to bude jedenáctý ročník a vy se můžete těšit na sedm pražských oblastí, v nichž se festival uskuteční. Zároveň to také bude dosud největší galerijní zóna. Letošní program se zaměřuje na zkoumání hranic digitálního a vizuálního umění s využitím nových technologií.

Čtyři festivalové dny přinesou sedm multimediálních instalací a dalších třináct volně přístupných instalací na dvou trasách – Karlín a Holešovice a centrum Prahy.


Tak kterou?

K zakoupení budou dva druhy vstupenek. Jedna vás provede celou galerijní zónou, druhá vstupenka vám umožní si festival užít bez front a bez čekání a s komentovanou prohlídkou. Obě varianty vstupenek vám zároveň otevřou dveře k multimediální výstavě Elektrosalon: From the Rave to the Gallery, která je součástí doprovodného programu v Hale 40 Holešovické tržnice.


KDE: Praha – různá místa
KDY: čtvrtek 12. 10. – neděle 15. 10.
Veškeré informace o programu se dozvíte na oficiálních stránkách.


Foto: Signal festival (3Dsense)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM