LifestylePozvánky

Signal Festival se vrací do ulic Prahy

Minulý rok se kvůli koronavirové pandemii festival nekonal a Pražané i její návštěvníci tak přišli o fenomenální zážitek kombinující audiovizuální projekce s digitálním uměním. Letos ale bude! Na co se můžete těšit?


Více než 70 instalací vytvořených přímo pro festival

Čeští i zahraniční umělci se na několika místech po celé Praze prezentují svým konceptuálním uměním, vizuálním a digitálním uměním či light designem. Přijďte se podívat na dvaadvacet instalací vytvořených přímo pro tento festival a určených pro vybraná architektonická díla.

Kde všude letos najdete instalace? Vypravte se do Stromovky, Průmyslového paláce, Hvězdárny a Planetária hlavního města Prahy, Kasáren Karlín, do kostela sv. Cyrila a Metoděje nebo do Klementina. Míst s instalacemi je ale mnohem víc. Celý přehled najdete na oficiálních stránkách festivalu.


Nezapomeňte si pořídit Signal Pass

I letos si můžete zakoupit Signal Pass a to v online předprodeji za 250 korun, na místě pak za 300 korun. Díky festivalové vstupence se podíváte i na placené instalace v Průmyslovém paláci, v planetáriu a karlínské Hauch Gallery.


Podrobnější informace se dozvíte na stránkách Signal Festivalu.


Foto: Signal Festival

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM