LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od pondělí 5. září?

Nic se vám nechce? Jste bez nálady a někdy máte problém vstát z postele a začít něco dělat? Nejlepší vzpruhou je pohyb. Běhat vás ale nenutíme, jedině že byste si zaběhli, nebo spíš zašli na něco kulturně zajímavého.


Umění / Tono Stano – Brusel

Už ve čtvrtek 8. září proběhne vernisáž výstavy Tono Stana, jenž se momentálně věnuje technice malby. Prostřednictvím modelky namaloval cyklus abstraktních kaligrafických obrazů, které si můžete na výstavě prohlédnout a to včetně videodokumentace celého projektu.

KDE: Trafo Gallery (Praha)
KDY: vernisáž čtvrtek 8. 9. od 19:00 / výstava potrvá do středy 2. 11.


Divadlo / Antická Štvanice

Antická Štvanice je devítidenní festival, který divákovi nabídne každý den jiný zážitek, jiné představení, jinou revoluci. Společným tématem všech performativních večerů je problematika reprodukčních práv žen a osob s ženskými reprodukčními orgány.

KDE: VILA Štvanice (Praha)
KDY: každý den do neděle 11. 9.


Lifestyle / Letenská místa 2022

Sousedský festival si klade za cíl propojit zajímavá místa nejenom s obyvateli Letné, ale z celé Prahy i jejího blízkého i vzdáleného okolí. Díky festivalu poznáte místní obchůdky, bary, kavárny i restaurace. A také si tu už možná nakoupíte vánoční dárky, se slevou samozřejmě.

KDE: Letná – různá místa (Praha)
KDY: pátek 9. 9. od 10:00


Lifestyle / Ladronka fest 2022

Dvacátý ročník festivalu volného času nabídne vystoupení českých kapel, sportovní program, program pro děti i spoustu jídla a pití.

KDE: Ladronka (Praha)
KDY: sobota 10. 9. od 11:00


Gastro / Vinobraní na Kuksu

Vezměte svou rodinu nebo přátele a vyvezte je na Kuks. Čeká vás dobré víno, dobré jídlo, dobrá společnost i skvělá atmosféra.

KDE: Kuks
KDY: sobota 10. 9. od 09:00


Gastro / Festival evropských chutí

Jídlo a pití z celého světa, živá hudba, soutěže o zajímavé ceny, malování na obličej, zábavní koutek pro děti… Chcete si užít skvělé odpoledne? Dorazte do Lysé nad Labem.

KDE: Výstaviště Lysá nad Labem
KDY: pátek 9. 9. – neděle 11. 9. od 10:00


Lifestyle / Jóga fest

První ročník Jóga festu v Mladé Boleslavi se blíží. Nezapomeňte si svou lekci jógy nebo místo na workshopu rezervovat včas.

KDE: Vzdělávací centrum Na Karmeli (Mladá Boleslav)
KDY: sobota 10. 9. – neděle 11. 9. od 10:00


Hudba / Mladí ladí jazz – Moonchild

Již tuto neděli vystoupí v Paláci Akropolis americké hvězdy neo soulu Moonchild. Trio z Los Angeles originálně pojímá alternative R&B, neo soul a jazz. Všemu ovšem dominuje sametový hlas zpěvačky Amber. V Praze Moonchild představí své nové album Starfruit, na kterém uskupení spolupracovalo se zpěvačkami a písničkářkami Lalah Hathaway či Alex Isley nebo kapelou Tank and the Bangas.

KDE: Palác Akropolis (Praha)
KDY: neděle 11. 9. od 19:30


Foto: Moonchild

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM