DivadloPozvánky

Přijďte zahájit divadelní sezónu

Kam? Do Divadla Na zábradlí, které letos startuje svou 65. sezónu. Čeká na vás slavnostní představení hry Hamleti a také bohatý odpolední program.

Veškeré dění započne na náplavce u Smetanova nábřeží v 15:00 (vedle čapadla), kdy se bude tradičně přeplavávat Vltava. Samozřejmě není nutné, abyste se toho aktivně účastnili. Můžete se jen podívat na plavecké nadšence, kteří se tohoto úkolu rádi zhostí za vás.


Podcast, vernisáž a divadelní představení

Plavci pak doplavou na severní stranu Střeleckého ostrova a nová sezóna bude započata. Z nábřeží se následně přesunete na Anenské náměstí před divadlo, kde bude od 16:30 probíhat živá podcastová talkshow Kulisa. Herečky Kateřina Císařová a Barbora Bočková vyzpovídají členy souboru i uměleckého vedení divadla, aby návštěvníkům poodhalily plány na nadcházející sezónu.

Od 18:00 se můžete přijít podívat na vernisáž dvou nových výstav v divadelních prostorách. V kavárně najdete fotografie z divadelního života. Ve foyer budou k vidění divácké vzkazy mimozemským civilizacím sesbírané během repríz představení Ahoj vesmíre!, jež byly uváděny v pražském Planetáriu.

A večer konečně přijde čas na oblíbené představení Hamleti Jana Mikuláška a Dory Štědroňové. Hra se zabývá hereckým životem, hraním a předstíráním. Je divoká, agresivní, melancholická, hysterická a hlavně zábavná.

Všechny další potřebné informace najdete na oficiálních stránkách Divadla Na zábradlí.


Foto: Divadlo Na zábradlí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM