DivadloPozvánky

Startuje Palm Off Fest!

Mezinárodní setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest přinese ty nejzajímavější divadelní představení, dokumenty a diskuze. Tématem letošního ročníku je motto Hrdinové jako my.


Výstava, koncert i pásmo dokumentů

Součástí festivalu budou i scénická čtení, koncert kapely Květy, výstava mapující naši budoucnost a její vizi a rovněž i konference. Nebude chybět ani dokumentární maraton. Na něm se divadlo podílí společně s Institutem dokumentárního filmu KineDok. Odehraje se v sobotu 2. listopadu od 19:00 v nově otevřeném prostoru Paláce Humanita. Během jednoho večera budete moci zhlédnout hned tři dokumentární snímky.


Evropské divadlo

Kromě toho se těšte i na polský Teatr Powszechny, který přiveze inscenaci Mein Kampf, jež bude zkoumat, jak moc je tento devadesát let starý text hrozbou pro současnou společnost. Slovenské komorné divadlo se zase podívá na osud jednoho z nejznámějších intrikánů v představení Biologie politika aneb Fouché. Na Palm Off Festu se nám taktéž představí i divadelní soubory ze Slovinska a Maďarska.


Zahájení celého festivalu proběhne v úterý, tedy 22. října v Divadle pod Palmovkou, kde se bude hrát hra Faust v režii Jana Klaty.

KDE: Divadlo pod Palmovkou

KDY: od úterý 22. 10. do pondělí 4. 11.

Více se o festivalu a kompletním programu dočtete ZDE.


Foto: Divadlo pod Palmovkou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM