LifestylePozvánky

Cvičte jógu v pohodlí domova

Kdo si myslí, že jóga je flákárna a k ničemu není, ten se plete. Každý, kdo jógu vyzkoušel, bude jistě mluvit jinak. Nejenže se u ní docela nadřete, ale zároveň se zbavíte bolesti nebo jí rovnou předejdete.

Vím, o čem mluvím. Už tři roky trpím kvůli bolestem zad, beder a kyčlí. Jakmile cvičím jógu pravidelně aspoň dvakrát týdně, bolest odezní. Když necvičím, do pár týdnů je zase zpátky. Jóga navíc zpevňuje tělo a to se vždycky hodí. Mužům i ženám.

Občas se lidé vymlouvají na to, že nemají čas chodit na jógu nebo že na ni nemají peníze. To se dá pochopit. Čas a peníze občas chybějí každému z nás. Proto je tu projekt Moje Jóga, respektive webový server, díky kterému už nikam na jógu chodit nemusíte. Přijde za vámi sama.

Stačí navštívit webové stránky www.moje-joga.cz, připravit si podložku, obléct se do pohodlného oblečení a začít. Jógou vás provází přední čeští jógoví lektoři, kteří vám každou asánu (pozici) vysvětlí a názorně předvedou. Vybrat si můžete jógu pro začátečníky i pokročilé, pomalejší nebo dynamičtější tempo. Záleží jenom na vás, čemu dáváte přednost.

„Pro nadšené jogíny i pro ty, kteří se s tímto stylem cvičení teprve seznamují, je na serveru Moje Jóga připravena řada videí, která každý týden obohacujeme o další lekci. Nechybí sestava proti bolestem zad, jóga pro těhotné nebo dětská jóga. Rádi bychom, aby si na Mojí Józe vybral každý,“ říká zakladatelka Mojí Jógy, lektorka Markéta Faustová.

Cvičit můžete klidně každý den, pokud máte náladu, klidně i několikrát denně, a to na základě předplatného. Měsíční předplatné stojí 299 Kč, čtvrtletní 850 Kč, pololetní 1650 Kč a celoroční 3100 Kč. Když vezmete v úvahu, že jedna lekce jógy ve studiu stojí od 99 Kč klidně do 250 Kč, předplatné se rozhodně vyplatí.

A pokud zrovna nemáte chuť cvičit jógu vy, třeba víte o někom, kdo by Moji Jógu využil. Pro tyto příležitosti si můžete objednat i dárkový poukaz.

Chcete-li vědět cokoliv dalšího, navštivte stránky www.moje-joga.cz.

Foto: Markéta Faustová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM