KrásaLifestylePozvánky

Cvičte jógu online: Vyberte si své oblíbené studio i lektora

Chybí vám jóga? Nebo jste si několikatýdenním vysedávím u televize zničili záda? Není nic jednodušího a efektivnějšího než začít praktikovat jógu. Nikam za ní ani nemusíte chodit. Jóga přijde za vámi.

Jógová studia se musela rovněž přizpůsobit karanténním opatřením a nouzovému stavu, který Česká republika dne 12. března vyhlásila. Aby však lektoři a majitelé jógových studií nepřišli o celý svůj běžný výdělek, rozhodli se točit videa a streamovat lekce na sociálních sítích a svých YouTube kanálech. Některá videa níže uvedených studií jsou volně ke zhlédnutí, na další streamované lekce si musíte udělat rezervaci za poplatek. Vybrat si můžete podle pokročilosti i podle vašich oblíbených instruktorek či instruktorů. Že žádného oblíbeného lektora či lektroku nemáte? Nebo jste ještě nikdy jógu nepraktikovali? Nevadí. V jednotlivých studiích vám rádi poradí. Stačí jim napsat na oficiální e-mailovou adresu anebo rovnou přes Facebook či Instagram.


Karma Yoga

Toto vinohradské studio nabízí ranní, odpolední i večerní lekce. Na jejich oficiálních facebookových stránkách najdete plný rozpis všech lekcí na několik dní dopředu. Nevíte-li, jakou lekci si vybrat, mrkněte na jejich YouTube kanál. ZDE najdete videa pro začátečníky i pokročilejší.


Dům jógy

Na jejich online rozvrh lekcí se můžete podívat ZDE. A i v rámci tohoto studia najdete na YouTube kanálu spoustu videí zdarma.


Jóga Vinohrady / Jóga Letná

Můžete absolvovat kurz, naučit se správně meditovat, můžete začít cvičit ashtanga jógu nebo si napravit záda. A to zdarma v rámci jejich YouTube kanálu.


Namastery

Vinyasa jóga, velmi pomalá a uvolňující jin jóga, jóga pro těhotné i speciální cvičení na hubnutí a formování postavy. To vše přináší velmi oblíbené jógové studio Namastery ve svých streamovaných lekcích. Rozvrh si můžete prohlédnout ZDE.


Do Yoga Studio

Oblíbené ostravské jóga studio se také vrhlo do online lekcí. Jejich rozvrh naleznete ZDE.


Domácí jógová praxe s Jóga Virtual

Začít můžete kdykoliv. Nemusíte se řídit žádným časem a ani se nemusíte nikomu přizpůsobovat. Začít praktikovat jógu můžete kdykoliv. Kurz 5 ranních jógových praxí zakoupíte za 299 korun na těchto stránkách.


Yoga With Adriane

Pod tímto názvem najdete na YouTubu kanál oblíbené instruktorky Adriene, která vás přesvědčí o tom, že jóga je to nejlepší, co svému tělu můžete poskytnout. Pokud jste dosud jógu nezkoušeli nebo zkoušeli, ale nebavila vás, dejte jí ještě jednu šanci. Videa jsou sice v angličtině, ale to vůbec nevadí. Stačí, když budete Adriene sledovat. Pro začátek vyzkoušejte online kurz 30 days of yoga. Na své si přijdou začátečníci i pokročilejší. A nebojte, žádné stojky dělat nebudete.


Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM