Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 20. května?

Déšť se střídá se sluníčkem, ráno je teplo, večer zima. S počasím si ale lámat hlavu nemusíme. Společenské a kulturní dění se totiž také na počasí neohlíží. Pořád je, kam se vrtnout.

 

Rostlinná štafena vol. 10

Máte doma rostliny, semínka či řízky, které nechcete nebo se vám už nevejdou domů? Pošlete je dál. A rovnou si třeba adoptujte novou rostlinku. Stačí přijít do Zahrady na niti, kde bude připravený dlouhý stůl, na který můžete odložit svou rostlinu a hned si vzít jinou.

KDE: Zahrada na niti

KDY: čtvrtek 23. 5. od 10:00

 

Letní kino: Expolore Vietnam on motorbikes

Pražská premiéra tohoto dlouho očekávaného snímku se blíží. Lukáš Podiuk je cestovatel tělem i duší. Celkem projel už 36 zemí. Jen ve Vietnamu ale strávil dlouhých 41 dní, na motorce ujel přes 3 600 km. Bez řidičáku. To musíte vidět!

KDE: My Coffee Story (Štítného 8, Praha)

KDY: čtvrtek 23. 5. od 20:30

 

1981 secondhand: Jarní pop up

Kde sehnat to nejlepší oblečení z druhé ruky? 1981 secondhand je svými designovými kousky za skvělé ceny vyhlášený. Sice má i vlastní e-shop, ale tento víkend si můžete přijít vybrat osobně.

KDE: Oldřichova 427 (Praha – Nusle)

KDY: pátek 24. 5. a sobota 25. 5.

 

Jahodobraní na Tyláku

Jahodové džemy, šťávy, koláče, dorty, palačinky a všechno s jahodami! Přijďte se nadlábnout a odnést si domů třeba poctivou zavařeninu.

KDE: Tylovo náměstí (Praha 2)

KDY: sobota 25. 5. od 10:00

 

Mezi Ploty

Tahle akce je skvělá za každého počasí. Jasně, všichni si přejeme sluníčko a teplo, ale kdyby ani jedno z toho náhodou nebylo, stejně doražte. Lake Malawi, Xindl X, Mucha, Eddie Stoilow, Tomáš Klus, Divokej Bill… Že by vás nikdo z účinkujících nepřilákal? Nevěřím!

KDE: Psychiatrická léčebna Bohnice

KDY: sobota 25. 5. a neděle 26. 5.

 

Jóga & Lunch

Jídlo a jóga k sobě neodmyslitelně patří. Zacvičte si jógu pro všechny úrovně pokročilosti a k tomu si dejte zdravé pochoutky. Anebo to berte jako příležitost seznámit se se spoustou zajímavých a inspirativních lidí.

KDE: yogAlive (Praha 2)

KDY: sobota 25. 5. od 11:30

 

Muse/Prague 2019

Na tohle se mnozí z vás třesou celý rok. Rocková kapela známá po celém světě konečně dorazí do Prahy. A vstupenky pořád jsou!

KDE: Letiště Praha Letňany

KDY: neděle od 19:00

 

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM