Lifestyle

Nejkrásnější diáře pro rok 2023

Už plánujete svou budoucnost nebo toho pravého papírového pomocníka ještě pořád sháníte? Nechte si poradit od diářového specialisty. Kde najdete ty skutečně nejkrásnější?


Paper Republic

Paper Republic je vídeňská značka, která se zabývá ruční výrobou kožených zápisníků. Jeden takový vám vydrží dlouhá léta a tak jen postačí vyměňovat náplně. Ale zaručujeme, že u jednoho nezůstanete.


Můj diář

Můj diář je česká značka. A vyrábí nejenom krásné diáře přesně na míru všem vašim přáním, ale na e-shopu najdete i spoustu dalších zajímavých libůstek všech milovníků papíru a papírenských propriet.


Papelote

Tuhle značku zmiňuju každý rok a ten letošní nebude výjimkou. Papelote je zkrátka osvědčená značka pro všechno papírové.


Kartoteka Store

To není značka diářů, ale papírnictví, které vám ty nejkrásnější diáře od světových značek přináší. Tady si zaručeně vyberete.


HoraKůže

I zlaté české ručičky umí vyrábět krásné kožené diáře. Diář si navíc můžete personalizovat, například vlastním monogramem.


Papírníci

Papírníci přinášejí ryze české výrobky. Samozřejmě i diáře v naturálním stylu, které si oblíbí každý minimalista. Nebo minimalistka.


Canli Store

V originálním českém obchůdku najdete diáře v nejrůznějších designech. Malé, velké, datované, nedatované, barevné, černobílé…


Papírna

Diář od Papírny také potěší. Formát B6 je praktický, protože se vejde do každé tašky i kabelky. Navíc je ručně šitý a vyrobený z recyklovaného papíru.


Nevybrali jste si? Pak se poohlédněte i po diářích, které jsem doporučovala minulý rok.


Foto hlavní: archiv
Ostatní foto: archiv značek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM