Lifestyle

Nejkrásnější diáře na rok 2021

Před třemi let jsem založila tradici, že vám každý rok představím ty nejkrásnější diáře. Nehodlám ji porušit ani letos. Které diáře jsem pro vás vybrala na rok 2021?


Reformát

Doporučovala jsem vám ho minulý rok, doporučím vám ho i letos. Je to ten nejoriginálnější diář, který jsem kdy měla a poprvé v životě jsem se rozhodla zůstat věrná jedné značce a diář si pořídit i na letošní rok. A to se mi zatím ještě nikdy nestalo.


Voala

Krásná minimalistická designovka. Diáře Voala jsou tou nejlepší volbou pro ty, kdo si nepotrpí na barvy, ale naopak dávají přednost zemitým barvám, jednoduchosti a krásné grafické práci.


Nila

Pro slečny i dámy, jež mají rády dámské motivy a pyšní se romatickou duší, se hodí zejména kapesní diář Hairbow 2021 od firmy Rifle Paper Co.


Papelote

Limitovaná edice diářů navržená oblíbeným cestovatelem a spisovatelem Ladislavem Ziburou a vytvořená grafickým studiem Papelote je pohlazením po duši, hlavně pro ty, kdo rádi cestují. Součástí je i mapa Česka, kam si můžete zaznamenat, kde jste zrovna byli a co se tam stalo, i aršík kreativních samolepek.


Vazárna

Týdenní plánovač s minimalistickým domkem na obálce je vyrobený z recyklovaného papíru. Najdete v něm dostatek místa nejen na krátké poznámky, ale třeba i na malé ilustrace.


Clever Minds

Je velmi jednoduchý, díky tomu přehledný a zapisovat si do něj nemusíte jen každodenní plány a úkoly, ale také plány měsíční a priority pro daný týden či měsíc. Vyrábí se hned ve třech velikostech.


Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM