Lifestyle

Nejkrásnější diáře na rok 2022

Zase trochu se zpožděním, ale přece! Ještě než začne nový rok, rozhodla jsem se vám opět ukázat ty nejkrásnější diáře, které si na rok 2022 můžete pořídit. Které to jsou?


Karouch

Slovenská značka Karouch se pyšní ruční výrobou ekologických diářů s jednoduchým, avšak neotřelým designem. Obal diáře je vyroben z přírodního filcu, 100% merino vlny.


Reformát

Já už třetí rok po sobě používám diář z recyklovaných papírů ze studia Reformát. Nejenže od každého designu mají jenom jeden, ale také si můžete vybrat ze dvou velikostí. Je to zkrátka diář, který vám bude každý závidět.


Papelote

Tohle je mé druhé nejoblíbenější papírnictví. A letos má ve své nabídce hned několik druhů diářů. Vybírat lze mezi kroužkovým týdenním diářem, diářem obaleným ve veganské kůži, diáři s abstraktními motivy nebo například diářem, který vás provede cestou k vnitřnímu klidu.


Deafmessanger

Tuhle značku jsem objevila teprve před pár týdny a okamžitě mě zaujala svým designem. Produkty od této značky spolehlivě poznáte mezi jinými na první dobrou. Křičí na vás: Kup si mě! A když si něco koupíte, pořád se na to musíte dívat. O diářích od Deafmessangeru to platí dvojnásob. Diáře jsou vyrobené z recyklovaného papíru, s kapsou na doklady nebo vstupenky. Uvnitř diáře pak najdete vložené stránky ze starých časopisů a novin nebo třeba staré vstupenky.


Papírna

Vyplatí se zabrousit i na stránky studia Papírna, které nevyrábí jen diáře a zápisníky, ale například také fotoalba. A když si z jejich sortimentu nevyberete, můžete si nechat vyrobit zápisník přesně podle vašich představ.


Clever Minds

Roční datovaný diář, chytrý motivační diář, týdenní plánovací diář… Clever Minds už je na trhu s diáři a zápisníky zavedenou a velmi oblíbenou značkou. Vyzkoušejte ji i vy.


Vazárna

Velké, malé, úzké, tlusté a vždycky originální. Máte-li rádi přírodní motivy a minimalismus, diáře z Vazárny si zamilujete.


Doller

Co by to bylo za diář, kdyby nebyl motivační, že? Také patříte mezi ty, kdo potřebují neustále plánovat a mít své cíle pořád před očima? Vsaďte na osvědčený Doller v černé nebo růžové barvě.


Foto: archiv značek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM