Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 16. 9.? (víkendové tipy)

Víte, co vás o víkendu čeká a nemine? Že ne? Tak já vám to prozradím. Víno a spousta zábavy!


Divadlo / …příští vlna / next wave…

České divadlo, jak ho možná ještě neznáte. Hudební, taneční, výtvarné a další alternativy přitahují každoročně více a více diváků. Letošní ročník alternativního divadla nám opět ukáže, s čím se na divadelních prknech jen tak nesetkáme.

KDE: Praha – různá místa
KDY: do soboty 28. 9


Umění / Lustr 2019

Mezinárodní festival současné ilustrace je jedinečnou příležitostí vidět a poznat to nejlepší z akutální autorské ilustrační tvorby. Ústředním tématem letošního ročníku je Svoboda. Nevěříte, že ilustrace dokáže reflektovat aktuální společenská témata? Přijďte se přesvědčit sami.

KDE: Kampus Hybernská
KDY: od čtvrtka 19. 9. do úterý 24. 9.


Umění / NGP – Autumn Opening

Národní galerie zahajuje sezónu ve Veletržním paláci. Dnes večer až do třiadvacáté hodiny máte možnost zdarma zhlédnout téměř všechny sbírky a umělecká díla, která se v galerii nacházejí. A ještě se můžete zúčastnit živé performance a poslechnout si kvalitní hudbu.

KDE: Národní galerie – Veletržní palác
KDY: čtvrtek 19. 9. od 19:00


Festival / Zažít město jinak

Už tuto sobotu se na území celé Prahy i mimo ni koná akce, která má za cíl přilákat do ulic co nejvíce lidí. Automobily tak v ulicích vystřídáte právě vy. Těšte se na živou hudbu, dobré jídlo a pití a také workshopy a mnoho dalších aktivit.

KDE: Praha – různá místa / ČR – různá místa
KDY: sobota 21. 9. od 10:00


Gastro / Vinobraní na Grébovce

Slavnosti vína a burčáku jsou tu. A není lepšího místa, kde by se dalo slavit než pražská Grébovka. Opět se můžeme pořádně a hlavně kvalitně nadlábnout a k tomu si dát samozřejmě lahvinku (nebo spíš dvě) kvalitního vína.

KDE: Grébovka
KDY: sobota 21. 9. od 14:00


Zábava / Letecký den – Dny NATO

Seznámíte se s leteckou flotilou Armády ČR, stanete se svědky záchrany sestřeleného letadla, útoku na pozemní cíle dvojicí letounů a prožijete mnoho dalších nezapomenutelných zážitků. Samozřejmě nebude chybět ani bohatý doprovodný program.

KDE: Ostrava – Mošnov
KDY: sobota 21. 9. od 8:00

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM