Pozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 21. ledna?

Nemít před dovolenou, taky bych si vybrala. Tenhle týden se toho děje vážně dost, jedna zajímavější akce než druhá. Vyberou si milovníci filmu, hudby, jídla i vzdělávání.

 

10. Multifest

Nejlepší fotky, nejlepší grafické plakáty a taky promítání krátkých filmů studentů, kteří chtějí znát váš názor. Otevřeno bude už od šesti, promítání začíná v sedm.

KDE: Kino Aero

KDY: pondělí 21. 1. od 19:00

 

Hudba/Tisíce světel rozsvítím: koncert k poctě Jana Palacha

Zcela netradiční koncert pořádaný Pedagogickou a Filosofickou fakultou Univerzity Karlovy se uskuteční v nádherných prostorách pražského Rudolfina. Uslyšíte skladby Antonína Dvořáka, Paula Simona, Jana Hunuše či Petra Ebena, který shodou okolností 22. ledna oslaví devadesát let od svého narození. Přijďte si poslechnut i jeho skladby. Vždyť Eben patří mezi nejúspěšnější skladatele druhé poloviny dvacátého století!

KDE: Rudolfinum

KDY: úterý 22. 1. od 19:30

 

Vzdělávání/3. ročník Konference Content marketing

Konference by měla být povinná pro všechny, kteří pracují v oblasti médií, marketingu a PR. Užitečná bude i pro ty, kteří chtějí proniknout do oblasti získávání nových zákazníků a způsobů jejich udržení a péče o ně. Nikdy nevíte, kdy se vám to může hodit.

KDE: Royal Theatre & Club Chic

KDY: čtvrtek 24. 1. od 8:00

 

Festival/Svatební cirkus

Chystáte svatbu a nevíte, jak na to? Zato jste si zcela jisti, že chcete něco naprosto originálního, co jste ještě na žádné svatbě neviděli ani nezažili? Pak jste tady správně. Za celodenní vstupné 200 Kč se dozvíte, jak připravit svatbu, na kterou nikdo ze zúčastněných nikdy nezapomene.

KDE: Pragovka

KDY: sobota 26. 1. od 12:00

 

Vzdělávání/Jak začít psát a nepřestat

Workshop pro ty, kteří píšou nebo by s tím rádi začali a už nikdy nepřestali. Protože ač se to zdá jednoduché, vydržet dokáže jenom málokdo. Dozvíte se, kde brát inspiraci nebo jak zvládat kritiku. Ovšem nebudete jen poslouchat, ale i psát.

KDE: Creative Dock

KDY: čtvrtek 24. 1. od 19:00

 

Umění/Ledové sochy

Show, kterou hned tak neuvidíte. Přímo před vašima očima se z kusu ledu stanou nádherné komiksové postavičky. Chcete to vidět na vlastní oči? Přijďte!

KDE: Galerie Harfa

KDY: sobota a neděle 26. – 27. 1.

 

Umění/DOX 10

Centrum současného umění DOX slaví deset let! A jak jinak ho oslavit než pořádnou jízdou? Vstupné je po oba dny konání akce zdarma a ještě se tu dobře najíte i napijete. Kromě toho pořadatelé vymysleli i různé workshopy, dílny pro děti, komentované prohlídky a kvalitní hudba taky bude.

KDE: DOX
KDY: sobota a neděle 26. – 27. 1.

 

Food/Miska Ramen Bar

Nové bistro, kde se bude podávat legendární japonská polévka! Přijďte ochutnat i vy. Třeba se tenhle podnik stane vaším oblíbeným.

KDE: Miska Ramen Bar

KDY: sobota a neděle 26. – 27. 1. 11:00-15:00 a 17:00-22:00

 

foto: Petr Kučera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM