Pozvánky

Neseď doma a jdi ven. Kam v týdnu od 29. dubna?

Tento týden bude hodně upršený. Ale nepropadejte chmurám ani panice, protože se pořád něco děje a vy u toho nesmíte chybět.

 

Divadlo / Mezinárodní den tance s Baletem ND

Dnes je mezinárodní den tance! Oslavte ho s Baletem Národního divadla. Celé odpoledne a večer probíhá na Střeleckém ostrově baletní dílna a trénink a od 18:45 vás čeká i baletní představení.

KDE: Střelecký ostrov

KDY: pondělí 29. 4. od 15:30

 

Party / Containall Stromovka Opening

Jdete pálit čarodějnice? Anebo se chystáte na otvírací party Containellu ve Stromovce? Pokud zvolíte druhou možnost, nudit se rozhodně nebudete. Hudební program pod taktovkou Ariany & Evy Porating doplní dobré jídlo i pití.

KDE: Containall

KDY: úterý 30. 4. od 19:00

 

S dětmi / 7. ročník dračích lodí v Dobřichovicích

Soutěž dračích lodí v Dobřichovicích je jednou z nejočekávanějších událostí roku ve Středočeském kraji. Přijďte se na závod lodí, které budou řídit profesionální kormidelníci, podívat taky. Zatímco ostatní budou dřít, vy můžete celý den jíst a pít.

KDE: Dobřichovice

KDY: středa 1. 5. od 10:00

 

Gastro / Slavíme třetí narozeniny

Tahle kavárna, která měla před dvěma lety dost nejistou budoucnost, slaví už třetí narozeniny. A to je dobře, lepší vejce benedikt totiž nikde nedostane. A hezčí prostředí také nikde jinde nemají. Přijďte oslavit narozeniny ve velkém stylu. Nebude chybět ani pořádný dort. A jestli chcete přinést dárek, doneste nějaký kus nádobí, který má příběh. To totiž kavárna ocení nejvíc. Za dárek dostanete kávu zdarma.

KDE: Kavárna co hledá jméno

KDY: čtvrtek 2. 5. od 8:00

 

Gastro / Česká vína na náplavce

Poznejte ta nejlepší vína z Čech. Za startovné 150 korun dostanete skleničku a první košt zdarma.

KDE: Náplavka Rašínovo nábřeží

KDY: pátek 3. 5. od 11:00

 

Zábava / Zahájení muzejní sezony v Leteckém muzeu Kbely

Že jste ještě nikdy nebyli v leteckém muzeu? Teď máte jedinečnou příležitost to napravit. Nejenže muzeum k této příležitosti mimořádně zpřístupnilo některé exponáty, ale ještě ke všemu máte vstup zdarma.

KDE: Letecké muzeum Kbely

KDY: sobota 4. 5. od 10:00

 

Gastro / Mexiko v Praze

Poznejte mexickou kulturu, jídlo a pití. Přijďte do Jámy a těšte se na pořádnou party. Za vstupné 450 korun budete moct sníst tolik tacos, kolik se do vás vejde, a ještě dostanete welcome drink zdarma. 

KDE: Jáma, V Jámě 7, Praha

KDY: neděle 5. 5. od 16:00

 

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM