nesed_doma_28
LifestylePozvánky

Neseď doma a jdi ven! Kam v týdnu od 6. června? (víkendové tipy)

Zajděte si koupit rostlinku, podívejte se na akrobatické představení anebo si sedněte do historického letadla. A pokud vám zbyde čas, udělejte si čas na výstavu nebo jeďte na výlet do Vlčkovic na festival.


Divadlo / Anežka LIVE: Kolaps

Tanečně-akrobatické představení umělecké skupiny Losers Cirque Company můžete zhlédnout v netradičních prostorách Anežského kláštera, v prostředí jako stvořeném pro romantický večer.

KDE: Anežský klášter
KDY: čtvrtek 9. 7. od 20:00


Online festival / Pohoda in the Air

Online hudební festival můžete sledovat už od čtvrtka 9. července. Streamovat se bude živý přenos z letiště Trenčín a z dalších zajímavých míst, která jsou obvykle návštěvníkům festivalu Pohoda běžně přístupná, například letištní věž, hangár nebo požární nádrž. Na online festivalu budou zastoupeni umělci z celého světa.

KDE: přenos všech koncertů můžete sledovat ZDE.
KDY: čtvrtek 9. 7. – neděle 12. 7.


Divadlo / Cirk La Putyka: Kaleidoscope – premiéra

Očekávaná premiéra nejnovějšího představení souboru Cirk La Putyka se blíží. Nebude chybět pořádná dávka akrobacie, lety na trampolíně ani skupinové taneční choreografie.

KDE: Jatka 78
KDY: pátek 10. 7. od 19:30


Festival / VlčkoviceFest 2020

Multižánrový benefiční festival letos opět nabídne to nejzajímavější z hudby, divadla i filmu. Na návštěvníky budou čekat nejrůznější workshopy, vernisáž i debaty.

KDE: Vlčkovice – Neustupov
KDY: pátek 10. 7. – neděle 12. 7.


Umění / Opráski sčeskí historje + Brrrain Freeze!!!

Villa Pellé hostí hned dvě prázdninové výstavy. Ta první – Opráski sčeskí historje – nabídne humorný historický exkurz, ta druhá – Brrrain Freeze!!! – čítá díla Julia Reichela a Namora Ynrobyva (umělecký pseudonym Romana Výborného), které jsou impresionistickou reakcí na současné dění.

KDE: Villa Pellé
KDY: pátek 10. 7. – neděle 23. 8.


Lifestyle / Den otevřených dveří hangáru s historickými letadly

Když bude pěkné počasí, uvidíte to, co jste možná ještě nikdy neviděli. Budou vzlétat a přistávat historická letadla a do některého si budete moct i sednout. Tohle vypadá na ideální výlet pro rodiny s dětmi.

KDE: Letišně Točná
KDY: sobota 11. 7. od 13:00


Lifestyle / Pokojovkovej PopUp!

Rostlinný atelier Hænke společně s časopisem Nový Prostor uspořádaly rostlinné odpoledne, kdy se můžete zúčastnit workshopu přesazování, přednášky o rostlinách a udržitelnosti a také si zakoupit a odnést nějakou rostlinu domů.

KDE: Hænke Botanical Lab (Chvalova 12)
KDY: sobota 11. 7. od 11:00


Foto: Julius Reichel_Quarantine, Reverse Print Paintings (výstava ve Ville Pellé)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM