FestivalyLifestylePozvánky

Z Povalče se stává fenomén

Že multižánrový festival Povaleč neznáte? To je velká chyba, kterou byste měli ještě letos napravit. Festival sice začal už včera, tj. ve čtvrtek 5. srpna, ale trvá až do sobotního večera, tedy do 7. srpna. Přijeďte se podívat do Valče na Karlovarsku na divadelní představení, filmové projekce a také si poslechnout dobrou hudbu.


Improvizace i akrobatická show

Na Povalči letos vystoupí české i zahraniční kapely, nebudou chybět ani DJské show a bohatý doprovodný program. V rámci divadelního programu se představí A Studio Rubín se svou hrou Lonely Horny Only, Kateřina Coufalová a Antonie Rašilovová se pochlubí autorskou inscenací Depresivní děti touží po penězích: Tvá ústa měla hořkou chuť, a čekají na vás také improvizační hry jako 11:55 Bez domluvy nebo Tajemství vesmíru: Kosmonaut a kapr. Kromě toho se můžete těšit na akrobatickou show Koťátko zkázy: Mise omega.


Pro každého se něco najde

V rámci filmových projekcí na návštěvníky čekají snímky Vlci na hranicích (ČR, 2020) či Kiruna – Překrásný nový svět (ČR, 2019). Kromě divadelních a filmových představení se těšte i workshopy jógy, upcyklace oblečení nebo hraní na hudební nástroje.

Nesmíme opomenout ani autorská čtení, přednášky, výstavy a komentované prohlídky.

Za základní vstupenku zaplatíte 550 Kč a musíte si ji koupit předem předem přes portál BOOM. Na místě vstupenky k prodeji nebudou.


KDE: Valeč (Karlovarský kraj)
KDY: čtvrtek 5. 8. – sobota 7. 8.
Více info o festivalu najdete ZDE.


Foto: Facebook festivalu Povaleč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM