KulturaLifestyle

Audioseriál Recepce bere práci v korporátu s humorem

S audioseriály jsem ještě donedávna příliš zkušeností neměla. Teď se to snažím napravit, protože jsem zjistila, že jde o formát nejen velmi chytlavý, ale také komfortní, neboť si ho lze pustit kdekoliv a kdykoliv.

V minulém roce jsem měla tu čest poslechnout si seriál Českého rozhlasu Zkouškový o radostech a strastech studentů vysoké školy. Před dvěma měsíci jsem poslouchala Serotonin, který připravili tvůrci z uměleckého prostoru MeetFactory kvůli tomu, že divadlo je zavřené a tak své nejnovější představení nemohou hrát před publikem. A ihned poté, co jsem si předplatila členství v Audiotéka Klubu, objevila jsem desetidílný seriál Recepce.


O všedních věcech nevšedním pohledem

V hlavní roli se představí Hana Vagnerová jako recepční klasické korporátní společnosti, která mnohdy děsí i láká zároveň. Prostřednictvím jejího hlasu a pracovního zařazení se dozvídáme nejenom to, co už dávno všichni víme, že v korporátech většinou mizerně platí a jednají se zaměstnanci jako s onucí, ale také zjistíme, že je tam občas pořádná legrace a nespočet podivných pozdvižení. Hana Vagnerová nás provede chodem společnosti i životem svým a svých kolegyň a kolegy, s nimiž den co den tráví osm pracovních hodin, někdy i víc.

Zaručuji vám, že se budete bavit, smát se nahlas a těšit se na každý díl. V každém z nich se totiž stanete součástí všedně nevšedních dnů, kdy je zapotřebí na někoho zapůsobit, s někým si srovnat účty, odstranit smrad, připravit maškarní večírek nebo se neztrapnit či naopak ztrapnit se za každou cenu.

V dalších rolích se objeví hlasy Zuzany Kronerové nebo Marie Poulové. Audioseriál je k dispozici všem předplatitelům Audiotéka Klubu.


Foto: Audiotéka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM