KulturaPozvánky

Z MeetFactory se stane Veřejný dům

Už jste někdy v Meetfactory byli? Nádherný industriální prostor se nachází na pražském Smíchově a pořádají se v něm koncerty, výstavy i divadelní představení. Nyní se do smíchovské továrny můžete přijít podívat v rámci akce Veřejný dům.


Vstupte de ateliérů známých umělců

V MeetFactory poprvé představí svou tvorbu figurální sochař Martin Skalický v rámci výstavy Alegorie. Výstavu Al: All Idiots zase představí jedna z kurátorek kolektivu ScreenSaverGallery Barbora Trnková. V rámci akce Veřejný dům proběhne taktéž přednáška Neurodiverzita a umělá inteligence.

V prvním patře MeetFactory najdete ateliéry rezidenčních umělců a umělkyň a také jejich tvorbu. Druhé patro patří patří Michalu Škapovi a Vladimíru 518 a jejich ateliérům. S oběma se také můžete osobně setkat.

Živě se bude nahrávat podcast Tovární hlášení, v němž si bude dramaturg Matěj Samec povídat s hercem Janem Hájkem.


Nechte se unášet na vlnách melodické hudby

Večer bude čistě hudební, pohybující se na pomezí elektroniky a melodického techna s halucinogenními vizuály. Hudební program začíná od 20:30.

Poznejte prostory bývalé továrny na sklo, které obvykle nebývají přístupné, a seznamte se s jejími stálými i dočasnými rezidenty. Vstup na akci je zdarma. S sebou si nezapomeňte vzít potvrzení o očkování, prodělání nemoci nebo se můžete prokázat negativním výsledkem PCR či antigenního testu.


KDE: MeetFactory (Praha)
KDY: čtvrtek 18. 11. od 17:00
Více informací o Veřejném domě se dočtete na oficiálních stránkách MeetFactory.


Foto: oficiální stránky MeetFactory

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM