Pozvánky

Neseď doma a jdi ven. Kam v týdnu od 8. dubna?

Tento týden se bude jíst, nakupovat a také si budete moci vyzkoušet zajímavou tvůrčí činnost.

 

Design / Me Too / Too Me

Vernisáž výstavy, která vás dostane. Každý obraz skrývá tvář, mužskou či ženskou, známou či neznámou. Co znamená žena? A co muž? A co je vlastně život? Na to se snaží odpovědět autor obrazů Dan Trantina, který na vernisáži nebude chybět.

KDE: Černá labuť Art&Event Gallery

KDY: úterý 9. 4. od 18:00

 

Gastro / Třetí narozeniny Jam&Co.

V rámci velkých oslav na vás čeká zahájení výstavy fotografií Jana Kalába, speciální drinky od Doubledutch, venkovní grill a také speciální narozeninové menu.

KDE: Jam&co.

KDY: středa 10. 4. od 16:00

 

Kultura / Arabfest 2019

Nakouknete pod pokličku orientální kuchyně, zhlédnete arabské filmy, zatančíte si v orientálních rytmech a také ochutnáte arabské lahůdky, k nimž si můžete dát sklenku výborného libanonského vína. Kromě Prahy se bude festival konat i v Plzni a Olomouci.

KDE: Praha – různá místa

KDY: 11. – 14. 4.

 

Design / Mint Market Praha no. 24

Na tenhle trh s módou, šperky, designem a delikatesami se těší všichni, kdo mají rádi originalitu a chtějí se seznámit s těmi, kteří něco pořádného umí. Na jednom místě potkáte více než stovku kreativců.

KDE: Pražská tržnice

KDY: pátek 12. 4. a sobota 13. 4.

 

Design / Dejvický jarmark

Další příležitost poznat designovou tvorbu českých autorů. Dejvický jarmark bude plný zábavy,  dobrého jídla a s velkým výběrem domácí přírodní kosmetiky, šperků a doplňků.

KDE: Klubovna (Praha 6)

KDY: sobota 13. 4. od 11:00

 

Tvorba / Víkendový kurz aranžování květin

Kurz je vhodný nejen pro začínající floristy a floristky. Určitě bude přínosem pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco o vázání květin, o tom, jak pracovat s květinami v různých ročních obdobích a jak se o ně starat.

KDE: Rosmarino (Květinový ateliér)

KDY: sobota 13. 4. a neděle 14. 4.

 

Film / Finále Plzeň

V Plzni se koná 32. ročník festivalu, který přinese exkluzivní předpremiéry i premiéry, komedie, dramata i výběr filmů z minulého roku. V sobotu 13. 4. a v neděli 14. 4. pak bude pro návštěvníky připravený program i mimo kinosály. Čekají na vás autorská čtení, DJ’s party nebo maraton seriálu Most!.

KDE: Plzeň

KDY: 11. – 16. 4.

 

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM