DivadloPozvánky

Zlomvaz! A nezapomeň na zdraví

Tohle není žádný typ rozloučení, ale pozvánka na nadcházející ročník divadelního festivalu Zlomvaz. Letos je ovšem doplněn programem zabývajícím se duševním zdravím.

Festival Zlomvaz se koná pravidelně už od roku 1994. V současnosti představuje nesoutěžní přehlídku vybraných inscenací a divadelních projektů, které za uplynulý akademický rok vznikly na divadelních školách v Česku (na DAMU a JAMU) a také na Slovensku (VŠMU) či v jiných evropských zemích.


Divadlem k psychické pohodě

Letošní ročník nese podtitul WELLNESS a bude mimo jiné plný debat a diskuzí o dušením zdraví, o udržitelném přístupu k práci a syndromu vyhoření, probírat se budou i psychické poruchy a duševní hygiena. To vše ovšem bude probíhat skrze divadelní tvorbu. Vždy také jsme na divadelním festivalu.

ve středu 8. června festival odstartuje workshopem Čtyřnohý terapeut a divadelními představeními Lidé bez vlastností nebo Červ v srdci člověka. Ve 22:00 hodin vypukne zahajovací party na Střeše DISKu. Zlomvaz potrvá až do soboty 11. června. K dispozici je návštěvníkům celofestivalová akreditace i jednodenní vstupenky.


KDE: Divadlo DISK (Praha)
KDY: středa 8. 6. – sobota 11. 6.
Více info najdete na oficiálních stránkách festivalu Zlomvaz.


Foto: Alexandra Niedomanská

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FOLLOW @ INSTAGRAM